کد دعای فرج برای وبلاگ


طبق مصوبه مورخ 14/09/1375 مجلس شورای اسلامی و همچنین آیین نامه اجرایی قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی و اصطلاحات بیگانه ، به کارگیری عناوین و اصطلاحات بیگانه برای عنوان واحد صنفی ممنوع میباشد.

ادامه مطلب ...

امام رضا علیه السلام در تشویق مردم به ولایت مداری و آگاه ساختن آنها از مقام والای امام معصوم، ثواب زیارت خویش را چنین بیان داشته است. «هر کس مرا زیارت کند، واجب است من نیز در قیامت به زیارت او بروم. سوگند به خدا... هر کس از شیعیان نزد قبر من دو رکعت نماز بخواند، مستحق آمرزش است». نیز از ایشان است که: «هر کس مرا زیارت کند، من نیز روز قیامت در سه جا نزد او می روم تا او را از سختی های قیامت برهانم: هنگامی که نامه های اعمال را به دست چپ و راست می دهند، هنگام عبور از صراط و هنگام نهادن اعمال در میزان».

                                                    

                  

 

جشن های میلاد ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام با همکاری مجامع امور صنفی در حال برگزاری است. 

به گزارش روابط عمومی مجمع امور صنفی توزیعی و خدماتی مشهد، این جشن از روز شنبه 22 مهرماه به مدت شش شب تا 28 مهرماه ادامه خواهد داشت.
شایان ذکر است جشن های میلاد در محل حسینه ریزه خواران حضرت رضا علیه الاسلام واقع در. بلوار وحدت وحدت ۲۱  .در حال برگزاری است.

 

                     برپایی جشن های میلاد حضرت ثامن الحجج (ع) 

 


همزمان با میلاد امام رضا (ع) جشن های میلاد ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام با حضور جمعی از اعضای اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل در  بیت الزهرا (س)  برگزارشد .

 

 هم زمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) سایت اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل مشهد به آدرس :

 

http://asnaf-mhd.com/yadaki  

راه اندازی شد   

 

همراهی شما را در پیوستن به این سایت  می  ستاییم واز همکاری شما در دعوت دیگران به این جمع سپاسگزاریم مارا از راهنمایی ارزشمند خود بی بهره نسازید 

 

    

میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت

حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام بر همگان مبارک  


   ای پسر فاطمه، نور هدی             سبزترین باغ بهار خدا    

با تو دل از غصه رها می شود              

                    پاک تر از آینه ها می شود

ای گل گلزار خدا، یا رضا                       

                    آینه ی قبله نما یا رضا