کد دعای فرج برای وبلاگ

 

 

عید فطر

عید فطر؛ عید پایان یافتن رمضان نیست. عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد میشوداین عید فرخنده را به همگی شما عاشقان و دلدادگان صیام تبریک و تهنیت عرض می نماییم

رئیس شورای اصناف کشور در بازدید از مناطق زلزله زده اهر، هریس و ورزقان و روستاهای تابعه گفت: با توجه به گستردگی منطقه و میزان تخریب باید به دولت در بازسازی کمک کرد، و اصناف بخشی از مناطق زلزله زده را بعد از برنامه ریزی به طور مستقل می سازند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اصناف کشور،"نوده فراهانی"  با اشاره به اینکه مسئولان استان تعداد ساختمانهای تخریب شده و آسیب دیده را 30 هزار مورد عنوان می کنند، گفت: اصناف در بازسازی مناطق زلزله زده مشارکت خواهند کرد و ساخت و ساز برخی از این مناطق را با مدیریت واحد به عهده خواهند گرفت .

وی تصریح کرد: به دلیل نزدیک شدن فصل سرما در استان آذربایجان شرقی و با توجه به حجم بالای تخریب، ساخت و ساز واحدهای مسکونی آسیب دیده باید با سرعت زیادی انجام شود تا عزیزانمان در این مناطق با مشکلات جدید در فصل سرما مواجه نشوند.

رئیس شورای اصناف کشور ادامه داد: علاوه بر کمکهای ارسالی غیر نقدی اصناف، شماره  حساب جاری0200723512004 بانک ملی پیام انقلاب تهران به نام "امداد اصناف" به مجامع امور صنفی اعلام شده که کمکهای نقدی را برای بازسازی مناطق زلزله زده به آن حساب واریز نمایند تا برنامه ریزی لازم برای ساخت و ساز آغاز شود.

وی گفت: در بازدید از مناطق آسیب دیده شاهد کمکهای ارسالی اصناف در تمامی نقاط آسیب دیده بودیم که در این زمینه مدیریت و مشارکت موثر مجامع و اتحادیه های صنفی قابل تقدیر و ستایش است.

وی اضافه کرد: اگر چه کمک های قابل توجهی از سوی تمامی اقشار و سازمانهای مربوطه صورت گرفته، اما به دلیل شرایط آب و هوایی آن مناطق که رو به سرماست ، آسیب دیدگان به چادر ، پتو، لوازم بهداشتی و کپسول گاز نیاز ضروری دارند.

مشاور رئیس جمهور افزود: به دلیل پس لرزه هایی که هنوز هم در مناطق زلزله زده حادث می شود، خانواده ها به طور شبانه روز در اطراف شهر و خیابانها در چادر به سر می برند و نمی توانند از منازل مسکونی خود استفاده کنند .

نوده فراهانی با اشاره به اینکه در چند روز آینده محموله ای شامل چند هزار چادر، کپسول گاز، پتو و مقادیر قابل توجهی لوازم بهداشتی از سوی شورای اصناف کشور به مناطق زلزله زده ارسال میشود، اظهار داشت: هم اکنون با مشارکت جدی اتحادیه ها و مجامع امور صنفی سراسرکشور برنامه ریزیهای لازم در حال انجام است تا مناطق مورد نظر را شناسایی و ساخت و ساز واحدهای مسکونی به نام اصناف آغاز شود .

رئیس شورای اصناف کشور با قدردانی از حمایتهای مردم از زلزله زدگان گفت: خوشبختانه در دورترین نقطه روستایی آسیب دیده از زلزله شاهد کمکهای ارسالی ملت بزرگ ایران و به خصوص اتحادیه های صنفی بودم که این مایه خوشحالی و افتخار است .

با سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان، نظر به حادثه تاسف بار و غم بار زلزله آذربایجان شرقی و ضرورت کمک رسانی به هموطنان عزیز،خواهشمند است عنایت فرمائید کمک های نقدی به حساب جاری 50192-4300 بانک تجارت شعبه بلوار سازمان آب به نام کمیسیون فرهنگی مجمع امور صنفی واریز و فیش آن را به امورمالی   اتحادیه ارسال فرمائید و کمک های غیر نقدی را تحویل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی گردد و لیست آن را به اتحادیه ارسال فرمائید.

روز جهانی قدس به عنوان میراث و یادگار حضرت امام (ره)،روز بیداری امت اسلام،روز نمایش قدرت اسلام و روز تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است،ظلم و ستمی که توسط نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایتکار همواره بر مسلمین جهان صورت گرفته است،نسل کشی مسلمانان در میانمار با تحریک گروه های تندروی بودایی،سرکوب معترضین بحرینی با کمک نظامیان آل سعود و آل خلیفه،فتنه انگیزی در سوریه با همکاری برخی کشورها،تحریم اقتصادی جمهوری اسلامی وغیره.لذا بر ماست که به یمن بیداری اسلامی و قیام های آزادیخواهانه در منطقه خاورمیانه و سراسر جهان با هم افزایی و با ایجاد فضای وحدت و همدلی ،نشاط و دمیدن روح امید به مقاومت شجاعانه در برابر ترفندهای دشمن،با حضوری پررنگ در دریای خروشان امت اسلام همچون سال های گذشته دوشادوش مردم خداجوی ایران اسلامی،حماسه ی تاریخی دیگری را در روز جهانی قدس 91 خلق نمائیم .

حسن رادمرد سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی از راه‌اندازی هرچه سریع تر بانک و بیمه اصناف در طول سالجاری خبر داد و گفت: با همکاری شورای اصناف کشور مساعدت‌های لازم برای تحقق این مهم انجام شده ... حسن رادمرد سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی از راه‌اندازی هرچه سریع تر بانک و بیمه اصناف در طول سالجاری خبر داد و گفت: با همکاری شورای اصناف کشور مساعدت‌های لازم برای تحقق این مهم انجام شده و اجرایی شدن آن قوت بیشتری پیدا کرده است. رادمرد گفت: این موضوع در دستور کار جدی قرار گرفته و تعاملات لازم با سازمان‌های مرتبط انجام و طبق توافق‌ها با بانک و بیمه مرکزی پیش بینی ‌می‌شود تا پایان سال مراحل اجرایی شدن آن فراهم شود. رادمرد در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزیهای توزیع در نظام صنفی و اتحادیه ها خاطرنشان کرد: هم اکنون 8400 اتحادیه صنفی و سه میلیون واحد صنفی در سراسر کشور به فعالیت مشغولند که بخش اعظمی از نظام خرده فروشی کشور را شامل می‌شوند. براین اساس امسال مشارکت خوبی را برای حضور اصناف و مجموعه انجمن‌های صنفی،‌ تولیدی و تجاری در نظام توزیع انتظار داریم. سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی به برنامه‌های متعدد درنظر گرفته شده در حوزه صنفی برای سالجاری اشاره کرد و افزود: ساماندهی واحدهای بدون پروانه بهره برداری که در حال حاضر از 800 واحد صنفی گذشته و به یک میلیون واحد رسیده با جدیت در حال پیگیری است. او همچنین از ایجاد اولین تشکل فروشگاههای زنجیره ‌ای به عنوان یکی از دیگر از برنامه‌های اصناف در سالجاری اشاره کرد و گفت: به زودی انتخابات کانون فروشگاههای زنجیره‌ای را خواهیم داشت؛ ضمن آنکه توسعه فروشگاههای زنجیره ای از ضروریاتی است که مورد توجه بیشتر قرار خواهد گرفت

جناب حاج آقای معماریان طهرانی

 

 

انتخاب مجدد و به حق وشایسته حضرتعالی  به عنوان  ریاست مجمع امور صنفی توزیعی وخدماتی مشهد  وعضو شورای عالی اصناف کشور را صمیمانه تبریک می گوئیم تداوم توفیقات شما را آرزومندیم

     

        هیئت مدیره ٬ کارکنان ٬ بسیج ٬  واعضای اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل مشهد