کد دعای فرج برای وبلاگ

زندگی مدرن امروز باعث تنوع خدمات شهری شده است ، بی شک برای همه ما ارزشمند است که بتوانیم بدون اتلاف وقت و هزینه زیاد و همچنین سردرگمی، نیازهای روزمره خود را برطرف کنیم .یکی از ویژگی های مهم این طرح همگام بودن با سیاست های دولت محترم مبنی بر صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش آلایندگی و همچنین جلوگیری از ترافیک و ترددهای موتوری است . تلاشهای گروههای گذشته در قالب کتاب های اطلاع رسانی و رسانه های معمول، دیگر جوابگوی نیازهای امروز نیست، چرا که اولین مشکل این گونه رسانه ها حجم زیاد و مشکل عدم در دسترس بودن اطلاعات آنها می باشد. پس برای مسئله های نو باید راه حل های نو پیدا کرد. به طور عمده مشکل زائرین در هنگام بروز حوادث عدم اشنایی با مراکز مجاز و معتبر ارائه خدمات شهریست .نخستین سامانه اطلاع رسانی مشاغل شهری ( سامش) مبتنی بر مکان یابی بر روی تلفن همراه است که با حمایت و همیاری امور زائرین و گردشگری شهردای مشهد،سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان و پارک علم و فناوری خراسان رضوی توسط موسسه آوای اندیشه مهر در حال تولید می باشد. فراگیر بودن تلفن همراه در میان تمامی اقشار جامعه بر کسی پوشیده نیست ، لذا با توجه به منحصر به فرد بودن این سامانه که هم بر روی تلفن همراه و هم بر روی شبکه جهانی وب قابل دسترسی است ، ساکنین شهری می توانند به یک جواب درست و اصولی در جهت رفع نیازهای خود دست یابند. این نرم افزار بصورت رایگان از سایت طرح سامش قابل دانلود بوده و در عمل لوح  فشرده در دسترس همگان قرار خواهد گرفت و همچنین می توان با ایجاد و نصب دستگاه های ارسال کننده بلوتوث در ورودی های شهر مثل فرودگاه ، راه اهن ، ترمینال ها و حتی گذاشتن لینک دانلود در سایت های گردشگری این بانک را در اختیار مسافران محترم قرار داد و گذشته از ان تمام اطلاعات مندرج در کارت ویزیت شما بر روی میلیون ها تلفن همراه همشهریان ساکن مشهد و حومه مشهد و شهرستان های اطراف مشهد قرار خواهد گرفت و نتیجه ای که از چاپ و توزیع کارت ویزیت در نظر داشته اید با یک ضریب خیلی بالاتر و فراگیر تر قابل دسترسی خواهد بود ، زیرا با انتقال از موبایل به موبایل که در این نرم افزار پیش بینی شده است هزاران نفر در روز آنرا به یکدیگر منتقل خواهند کرد. .

اطلاعات بیشتر مراجعه به سایتWWW.SAMESH.IR

همگام با سایر اقشار خداجو و همیشه در صحنه ، خانواده بزرگ اصناف نیز در نماز سیاسی ، عبادی جمعه شرکت خواهند نمود. 

زمان : 02/04/91

بمناسبت بزرگداشت هفته اصناف ، یک دوره مسابقه کوه پیمایی ویژه خانواده محترم اصناف همراه با قرعه کشی و جوایز ارزنده برگزار می گردد

مکان : ابتدای پله های باباکوهی - انتهای آب و برق

زمان : چهارشنبه مورخ 07/04/91 رأس ساعت 6 صبح

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی ، علی صفرزاده اظهار داشت : براساس ماده 71 قانون نظام صنفی ، تجهیز واحدهای صنفی به صندوق های مکانیزه فروش ، ترازوهای دیجیتال و POS کارت خوانهای بانکی، متناسب با نوع فعالیت به منظور تسهیل داد و ستد و شفاف سازی فعالیتهای اقتصادی صنوف ضروری و لازم الاجرا است که در این راستا تجهیز این واحدها به دستگاههای مذکور در اولویت امور مربوط به اصناف طی سال گذشته قرار گرفت .
وی با اشاره به اینکه واحدهای صنفی استفاده کننده از صندوق های مکانیزه فروش ، مشمول اعمال تخفیف و معافیت های مالیاتی می شوند گفت : عدم استفاده صاحبان مشاغل از سامانه صندوق های مکانیزه فروش در هر سال ضمن محرومیت از معافیت های مالیاتی مقرر در قانون برای سال مربوطه، موجب برخورد تعزیری می شود.
صفرزاده با بیان اینکه براین اساس ، معادل هزینه های انجام شده بابت خرید ، نصب و راه اندازی این دستگاهها توسط صاحبان مشاغل از درآمد مشمول مالیات مؤدیان مزبور در اولین سال استفاده از سامانه کسر می گردد تصریح کرد : با توجه به اهمیت تجهیز این واحدها به صندوق های مکانیزه براساس ماده 71 قانون نظام صنفی ، متصدیان این واحدها بایستی هر چه سریع تر جهت بهره مندی از مزایای فوق نسبت به تجهیز واحد صنفی خود به این دستگاهها اقدام نمایند.
وی افزود : تاکنون 90 هزار و 395 واحد صنفی استان به POS کارت خوان های بانکی تجهیز شده اند .

به گزارش  روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی ، مهدی تقوایی گفت : ستاد هماهنگی بزرگداشت روز اصناف  و روز ملی صنعت و معدن با هدف ترویج فرهنگ مصرف تولید ملی و بررسی موانع ، مشکلات ، فرصتها و تهدیدهای پیش روی صنعت ، معدن وتجارت ، از ابتدای تیرماه «روز اصناف» ، لغایت دهم  تیرماه «روز ملی صنعت و معدن»را بعنوان «دهه تولید ملی» نام گذاری کرده است .


از آنجائیکه وصول هر نوع درآمد مستلزم آموزش توسط کارشناسان خبره در آن رشته میباشد. به همین علت مجمع امور صنفی توزیعی- خدماتی مشهد  اقدام به تشکیل کلاسهائی آموزشی مرتبط با مالیات بر ارزش افزوده  با حضور اساتید دانشکده علوم اقتصادی نموده است.
از اعضای اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل درخواست می شود ضمن مراجعه به اتحادیه برای شرکت در این کلاسها  ثبت نام فرمائید.