کد دعای فرج برای وبلاگ

روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز اسلام است.
« امام خمینی(ره ) »     


 

خانواده بزرگ اصناف کشور که یکی از گسترده ترین و عظیم ترین بخش اقشار جامعه اسلامی هستند، همگام و همسو با ملت بزرگ ایران اسلامی آماده برگزاری و شرکت در راهپیمایی روز بزرگ قدس هستند.

روزی که فریاد مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیست با هدف حمایت از ملت مظلوم و شجاع فلسطین لرزه بر اندام زیاده خواهان ضد بشریت، ضد عدالت و اسلام خواهد انداخت، روز قدس روزی است که اراده، استقامت و شجاعت ملت ایران را به رخ جهانیان در حمایت از ملت های مظلوم و ستم دیده جهان بخصوص ملت بزرگ و مسلمان فلسطین نشان خواهد داد.

اصناف کشور در سراسر ایران اسلامی در راستای اوامر و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت اله... العظمی خامنه ای در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام و همراه با سایر اقشار جامعه همانند همیشه تاریخ فریادهای اعتراض خود را بر علیه اشغال ناجوانمردانه فلسطین وجنایات دد منشانه رژیم صهیونستی برعلیه مردم بی دفاع آن به گوش جهانیان خواهند رساند.

انقلاب اسلامی ایران روح تازه‌ای در امید آرمان آزادی قدس با ابتناء بر محوریت اسلام بعنوان راه رهایی دمید و گروه‌های اسلامی فصل جدیدی از مبارزات را با تکیه بر خواست واقعی مردم مسلمان منطقه و فلسطین آغاز کردند که به انتفاضه اول و الاقصی منجر شد و اگر نبود ساز شکاری عده‌ای از خود فروختگان وامدار غرب و صهیونیسم و سست‌عنصری برخی مبارزین ظاهری، انتقاضه هم اکنون پرچم پیروزی را بر گنبد مسجدالاقصی به اهتزاز در آورده بود.

هم اکنون باز هم انحراف و آسیبی دیگر، آسیبی از ناحیه جبهه خودی با ترفند غرب و توطئه صهیونیسم و خیانت سران غرب و ساده لوحی عده‌ای از سران جبهه راستین مقاومت که نتوانستند از ظرفیت بسیار مستعد بیداری اسلامی در مسیر آزادی قدس شریف بهره جویند و متاسفانه در عین تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مواجهه با فریبکاری و خیانت استکبار در جریان بیداری اسلامی،‌اصل و راهبرد مقاومت را در مسیر پرابهام سازش و مذاکرات و سیاست بازی به حاشیه رانده و‌آرمان آزادی قدس را درچالشی تاسف‌آور گیر کردند.

راهبرد رزو جهانی قدس به عنوان یکی از راههای به صحنه کشاندن اراده واقعی ملتها در مواجهه با استکبار و صهیونیسم،‌نعمتی است که خداوند با ابتکار حضرت امام خمینی(ره) برای دوستداران آرمان آزادی قدس به یادگار گذارنده و به نحوی جبران تمام آسیبهای وارده از جبهه دشمن و جبهه خودی است.

استکبار جهانی امروز برای نجات خود از مشکلات داخلی، اقتصادی و سیاسی و کمک به حامیان خود از جمله اسرائیل نامشروع در کشور سوریه به کمک تروریست های خود اقدام به ایجاد جنگ داخلی و ناامنی در منطقه کرده است و از سوی دیگر ملت بی گناه را ناجوانمردانه قتل عام می نماید.

هر چند این نوع جنایات برای حکومت های پوشالی و جنایتکار جهانی چیز تازه ای نیست و بارها ملت های مظلوم و ستمدیده جهان شاهد بی عدالتی و خیانت و جنایت از سوی آنان بوده اند اما تحولات جدید که توسط ملت های آزاده و مسلمان جهان ایجاد شده به سمتی در حرکت است که بساط به ظاهر امن این جهانخواران را به نا امنی دائم و پایان ناخوشایندی برای آنان تبدیل نماید.

استکبار جهانی به خیال خام خود قصد دارد با تحریم های اقتصادی ملت بزرگ ایران را اهداف بزرگ خود خسته و شکست خورده نشان دهد، اما نمی داند که این ملت سالهاست انواع تحریم ها و هشت سال جنگ تحمیلی همراه با تحریم را تجربه کرده است و با اراده ای آهنین از این مرحله نیز به سلامت و با قدرت خواهند گذشت و به استکبار جهانی طعم شکست و استواری نشان خواهد داد.

اصناف کشور ضمن حضور گسترده و باشکوه در این حرکت دشمن شکن از اقشار مختلف ایران اسلامی برای حضوری گسترده و پر شکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت می نماید تا یکبار دیگر در کنار برادران مسلمان خود در اقصی نقاط جهان و در حمایت از فلسطین مظلوم ،شیشه عمررژیم ددمنش و رو به زوال صهیونیستی را برای همیشه بر زمین زنند و کودکان ، زنان و مردان مسلمان فلسطین ، غزه و لبنان را از ظلم و جور رهایی بخشند.

روابط عمومی و امور بین الملل شورای اصناف کشور