کد دعای فرج برای وبلاگ

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، ناصر نقیبی اظهارداشت: واحدهای صنفی عرضه کننده اقلام مشمول مرحله دوم طرح شبنم باید تا پایان مهلت یاد شده نسبت به ارائه فرم های خوداظهاری به اتحادیه های مربوطه اقدام نمایند.
وی با تاکید بر اینکه این مهلت قابل تمدید مجدد نمی باشد افزود: کالاهای وارداتی مشمول مرحله دوم طرح شبنم شامل تمامی لوازم خانگی، تمامی کالاهای صوتی و تصویری، رایانه و قطعات آن، انواع اقلام آرایشی و بهداشتی، انواع لوازم بهداشتی ساختمانی، انواع لوازم ورزشی، انواع کمپوت ، نوشیدنی ها، روغن های خوراکی، انواع پوشاک، ساعت، ماشین حساب ، تلفن همراه، کیف و کفش می باشد.
نقیبی تاکید کرد: پس از اتمام مهلت خوداظهاری، چنانچه کالایی از فهرست مذکور که به صورت مبسوط در سایت شبکه بازرسی و نظارت مردمی (شبنم) به نشانی اینترنتی www.shabnam.irشرح داده شده است فاقد بارکد دوبعدی شبنم باشد به عنوان کالای قاچاق تشخیص داده خواهد شد و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: شهروندان می توانند هنگام خرید کالا به برچسب طرح شبنم توجه نموده و با ارسال سریال درج شده بر روی کالا به شماره پیامک درج شده بر روی آن از صحت و سقم قاچاق نبودن کالا اطمینان حاصل نمایند