کد دعای فرج برای وبلاگ

«بیانیه شورای اصناف کشور در خصوص برگزاری موفقیت آمیز اجلاس کشورهای عضو جنبش عدم تعهد»   

اجلاس تهران یک موفقیت بی نظیر سیاسی و دیپلماسی برای ایران بود. 

 

 

شورای اصناف کشور برگزاری موفقیت آمیز اجلاس کشورهای غیر متعهد در تهران که موفقیت بی نظیر سیاسی و دیپلماسی  را به همراه داشت به فال نیک می گیرد و این دستاورد بزرگ را در مرحله اول به مظهر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ و با عزت ایران اسلامی، دولتمردان، دستگاههای دیپلماسی، نیروهای امنیتی، رسانه های گروهی، صدا و سیما و بخصوص جامعه صنفی کشور تبریک می گوید.

بدون شک برگزاری شکوهمند و شایسته چنین اجلاسی که در پانزده مرحله قبلی برگزاری  آن هرگز شاهد چنین عظمت و مشارکتی نبوده است، خود نشان از شکست سیاسی و اهداف خائنانه نظام سلطه و ضد استکبار و صهیونیست بین المللی داشت و یکبار دیگر عظمت، غیرت و صداقت ملت بزرگ ایران را بر رخ یاوه گویان کشاند.

اجلاس تهران در شرایطی با چنین عظمت و اقتدار برگزار گردید که دشمنان ایران اسلامی با بهره گیری از تمام ظرفیت خود و دوستانشان در راستای اهداف خائنانه خود در عرصه های بین المللی سعی در کمرنگ نشان دادن این اجلاس را داشتند اما آنچه جهانیان شاهد آن بودند تنها شکستی بود که سران نظام سلطه در این عرصه با آن مواجه شدند. همچنین از سویی نباید از تلاش رسانه های بیگانه که از تمام توان خود برای جنجال آفرینی و ترغیب و تهدید کشورهای عضو جنبش عدم تعهد مبنی بر عدم شرکت در این اجلاس بهره گرفتند را از نظر دور داشت.

اما آنچه جهانیان شاهد بودند استقبال منحصر بفرد مقامات کشورهای عضو در عالی ترین سطوح بود که باعث شد یکبار دیگر نظام سلطه سیلی محکمتری از نظام مقدس جمهوری اسلامی دریافت نماید.

شورای اصناف کشور بار دیگر از رهنمودهای بی نظیر و رهایی بخش مقام معظم رهبری برای بشریت و ملت های جهان تقدیر و تشکر بی نهایت می نماید و جامعه صنفی کشور برای عظمت و سلامتی هرچه بیشتر رهبری عزیزشان دعا می نمایند.

شورای اصناف کشورخالصانه از زحمات ارزنده دولت در برگزاری با شکوه و ارزشی و هوشمندانه اجلاس تهران که برگ زرین دیگری در کارنامه ایران اسلامی گردید تشکر و قدردانی می نماید.

جامعه صنفی کشور از افتخار آفرینان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مسئولیت امنیت این اجلاس را بر عهده داشتند و در این مسیر بسیار هوشمندانه و با اقتدار کامل توانستند امنیتی همه جانبه فراهم نمایند و همچنین از تمامی دستگاههای امنیتی واطلاعاتی، ارتش ، نیروی انتظامی ، وزارت کشور، وزارت اطلاعات و بسیجیان سلحشور تقدیر و تشکر می نماید.

شورای اصناف کشور دستاوردهای اجلاس تهران را بی نظیر و در شان جمهوری اسلامی ایران و اعضاء سازمان غیرمتعهدها دانسته و در شرایطی که دشمنان ایران اسلامی قصد داشتند با بهره گیری از ابزار تحریم و مسائل سیاسی به ایران اسلامی ضربه زنند با حرکتی هوشمندانه توانستیم آنان را نا امیدتر و شکننده نماییم و بر جهانیان ثابت شد بتی که نظام سلطه از خودساخته سالهاست که با ترک های اساسی در حال فرو ریختن است.

شورای اصناف کشور از تمامی همکاران صنفی خود که در زمان برگزاری اجلاس تهران کمال همکاری و هوشمندی را همانند گذشته داشتند نیز تقدیر و تشکر می نماید.