کد دعای فرج برای وبلاگ

 

بیانه روابط عمومی این شورابه  شرح ذیل صادر شد: ؛بار دیگر عوامل استکبار جهانی و صهیونیسم به ساحت مقدس رسول مکرم اسلام پیامبر خاتم حضرت محمد بن عبداله (ص) اهانت نمودند که، البته نور خدا با این گونه توهین ها و نابخردی ها خاموش نخواهد شد و اسلام و پیامبر عظیم الشان آن همواره تکیه گاه مسلمانان و چراغ راه آزادگان خواهند بود. اسلام زنده و پویاست و اینگونه تلاشهای مذبوحانه بیانگر تأثیرگذاری دین مبین اسلام بر وجدان های بیدار جوامع بشری و احساس خطر دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمانان از گسترش روز افزون این دین مبین الهی در سراسر گیتی می باشد. شورای اصناف کشور، همگام با سایر اقشار میهن اسلامی و دیگر مسلمانان و آزادگان در اقصی نقاط جهان، نفرت و انزجار خود را از شیطان بزرگ آمریکا و هم پیمانانش انگلیس و رژیم ددمنش و اشغالگر صهیونیستی که در حقیقت در پشت پرده این توهین و عمل شیطانی هستند را اعلام میدارد و قاطعانه خواستار عذرخواهی از ملتهای مسلمان جهان و مجازات عاملان این حرکت ننگین و شرم آور می باشد. جامعه صنفی کشور یکبار دیگر به استکبار جهانی و یارانش هشدار می دهد، جایی که مقدسات مسلمانان مورد اهانت قرار گیرد، هرگز از آن نخواهند گذشت و پاسخ دندان شکنی را به اهانت کنندگان خواهند داد.

alt

ایام شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت ، حضرت امام جعفر صادق علیه السلام را به تمامی محبان آن حضرت تسلیت عرض می نماییم.

مدیران واحد های صنفی ، با عنایت به شروع طرح پزشک خانواده شهری می توانند   نسبت به ثبت نام خانوارها  در نزدیکترین مرکز بهداشتی درمانی یا پایگاه بهداشتی محل زندگی خود اقدام نمائید.
ثبت نام دوره های اموزشی کاردانی پودمانی نظام اموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز دوشنبه 20شهریور اغاز و تا روز دوشنبه 27 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.خواهشمند است جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمائید

«بیانیه شورای اصناف کشور در خصوص برگزاری موفقیت آمیز اجلاس کشورهای عضو جنبش عدم تعهد»   

اجلاس تهران یک موفقیت بی نظیر سیاسی و دیپلماسی برای ایران بود. 

 

 

شورای اصناف کشور برگزاری موفقیت آمیز اجلاس کشورهای غیر متعهد در تهران که موفقیت بی نظیر سیاسی و دیپلماسی  را به همراه داشت به فال نیک می گیرد و این دستاورد بزرگ را در مرحله اول به مظهر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ و با عزت ایران اسلامی، دولتمردان، دستگاههای دیپلماسی، نیروهای امنیتی، رسانه های گروهی، صدا و سیما و بخصوص جامعه صنفی کشور تبریک می گوید.

بدون شک برگزاری شکوهمند و شایسته چنین اجلاسی که در پانزده مرحله قبلی برگزاری  آن هرگز شاهد چنین عظمت و مشارکتی نبوده است، خود نشان از شکست سیاسی و اهداف خائنانه نظام سلطه و ضد استکبار و صهیونیست بین المللی داشت و یکبار دیگر عظمت، غیرت و صداقت ملت بزرگ ایران را بر رخ یاوه گویان کشاند.

اجلاس تهران در شرایطی با چنین عظمت و اقتدار برگزار گردید که دشمنان ایران اسلامی با بهره گیری از تمام ظرفیت خود و دوستانشان در راستای اهداف خائنانه خود در عرصه های بین المللی سعی در کمرنگ نشان دادن این اجلاس را داشتند اما آنچه جهانیان شاهد آن بودند تنها شکستی بود که سران نظام سلطه در این عرصه با آن مواجه شدند. همچنین از سویی نباید از تلاش رسانه های بیگانه که از تمام توان خود برای جنجال آفرینی و ترغیب و تهدید کشورهای عضو جنبش عدم تعهد مبنی بر عدم شرکت در این اجلاس بهره گرفتند را از نظر دور داشت.

اما آنچه جهانیان شاهد بودند استقبال منحصر بفرد مقامات کشورهای عضو در عالی ترین سطوح بود که باعث شد یکبار دیگر نظام سلطه سیلی محکمتری از نظام مقدس جمهوری اسلامی دریافت نماید.

شورای اصناف کشور بار دیگر از رهنمودهای بی نظیر و رهایی بخش مقام معظم رهبری برای بشریت و ملت های جهان تقدیر و تشکر بی نهایت می نماید و جامعه صنفی کشور برای عظمت و سلامتی هرچه بیشتر رهبری عزیزشان دعا می نمایند.

شورای اصناف کشورخالصانه از زحمات ارزنده دولت در برگزاری با شکوه و ارزشی و هوشمندانه اجلاس تهران که برگ زرین دیگری در کارنامه ایران اسلامی گردید تشکر و قدردانی می نماید.

جامعه صنفی کشور از افتخار آفرینان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مسئولیت امنیت این اجلاس را بر عهده داشتند و در این مسیر بسیار هوشمندانه و با اقتدار کامل توانستند امنیتی همه جانبه فراهم نمایند و همچنین از تمامی دستگاههای امنیتی واطلاعاتی، ارتش ، نیروی انتظامی ، وزارت کشور، وزارت اطلاعات و بسیجیان سلحشور تقدیر و تشکر می نماید.

شورای اصناف کشور دستاوردهای اجلاس تهران را بی نظیر و در شان جمهوری اسلامی ایران و اعضاء سازمان غیرمتعهدها دانسته و در شرایطی که دشمنان ایران اسلامی قصد داشتند با بهره گیری از ابزار تحریم و مسائل سیاسی به ایران اسلامی ضربه زنند با حرکتی هوشمندانه توانستیم آنان را نا امیدتر و شکننده نماییم و بر جهانیان ثابت شد بتی که نظام سلطه از خودساخته سالهاست که با ترک های اساسی در حال فرو ریختن است.

شورای اصناف کشور از تمامی همکاران صنفی خود که در زمان برگزاری اجلاس تهران کمال همکاری و هوشمندی را همانند گذشته داشتند نیز تقدیر و تشکر می نماید.

با سلام و احترام با توجه به بند 4 دستورالعمل شماره 6577/200 مورخ 31/3/91 خوداظهاری در خصوص پلمپ دفاتر قانونی عملکرد 1390 مشاغل موضوع بندهای الف و ب ماده 95 ق.م.م تا تاریخ 30/11/90 که یکی از شروط پذیرش اظهارنامه عملکرد سال 1390 می باشد بدینوسیله به اطلاع می رساند براساس دستورالعمل شماره 9111/200 مورخ 31/4/91 رئیس کل محترم سازمان امور مالیاتی کشور مودیان موضوع بندهای مذکور که موفق به پلمپ دفاتر عملکرد 1390 تا تاریخ یاد شده نگردیده اند ، چنانچه حداکثر تا تاریخ 30/7/1391 نسبت به پلمپ دفاتر قانونی برای عملکرد 1391 اقدام نمایند با رعایت سایر شرایط دستورالعمل 6577/200 مورخ 31/3/1391 اظهارنامه آنان برای عملکرد سال 1390 مشمول خوداظهاری خواهد بود