کد دعای فرج برای وبلاگ


نماینده شورای اصناف کشور در استان خراسان رضوی، شهر مشهد از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز خبر داد  

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اصناف کشور" جعفر معماریان " با بیان اینکه  این طرح با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تامین کالاهای اساسی مردم و جلوگیری از تخلفات احتمالی، اعمال می شود، افزود: همچنین این طرح با هدف رسیدگی سریع و دقیق به شکایات مردمی و پرونده های متشکله؛ و با توجه به ضرورت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالاها و خدمات مورد تقاضای عموم مردم در مراحل تامین، توزیع و ارایه خدمات و قیمت اجرا می شود.

وی اضافه کرد: تمرکز بازرسی ها بر ارقام پر تقاضا شامل پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی، مواد پروتئینی، میوه و تره بار، قند و شکر، روغن، غلات و حبوبات،‌ آجیل و خشکبار و شیرینی خواهد بود.

معماریان ادامه داد: نظارت بر رعایت نصب برچسب قیمت و صدور فاکتور برای کالاها و خدمات، بهره گیری از توان اتحادیه ها در همگانی کردن نصب برچسب قیمت کالا و خدمات و الصاق نرخ نامه و تابلوی قیمت در پارکینگ ها، توقف گاهها و رستوران های بین راهی از مهمترین موارد نظارتی در این طرح است.

رئیس مجمع امورصنفی توزیعی مشهد تصریح کرد: ‌در بخش خدمات نیز رستوران ها، و هتل آپارتمانها  آماده پذیرایی از زائران شهر مشهد هستند و مراکز تفریحی، ‌ورزشی و فرهنگی و مذهبی در طرح کنترل و بازرسی قرار دارند.

معماریان در خصوص تفاهم نامه میان اتحادیه هتلداران و شورای اصناف اظهار داشت: این تفاهم نامه صورت گرفته است و هتلداران با ارائه تخفیف آماده پذیرایی از خانواده اصناف هستند.

این مسول تاکید کرد: در این طرح از توان ناظرین افتخاری نیز به منظور انجام نظارت و بازرسی نامحسوس بر واحدهای صنفی، استفاده و رسیدگی سریع به این گزارشات انجام می شود.

معماریان تعداد واحدهای صنفی توزیعی فعال در شهر مشهد را 70 هزار واحد برشمرد و افزود: تعداد اندکی از واحدهای صنفی به دلیل مشکل با شهرداری و بهداشت هنوز موفق به دریافت پروانه کسب نشده اند.

وی با درخواست از اعلام هرگونه شکایات، انتقادات و نظرات پیشنهادی مردم در ایام نظارت ویژه طرح نوروز به دستگاه های مرتبط؛ اظهار امیدواری کرد با اجرای موفق طرح ویژه نظارتی زمینه رضایتمندی مردم در نوروز فراهم شود