X
تبلیغات
رایتل

کد دعای فرج برای وبلاگ

alt

سالروز رحلت غمبار نبی اکرم اسلام حضرت محمدمصطفی صلوات الله علیه و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام را به عموم مسلمانان تسلیت عرض می نماییم.

رئیس مجمع امور صنفی، توزیعی و خدماتی مشهد گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام شهادت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، بازار در وضعیت مناسبی قرار دارد و آماده استقبال از عزاداران هستیم.
به گزارش شهرآرا، جعفر معماریان طهرانی بیان کرد: مجمع امور صنفی و اتحادیه‌های تحت‌پوشش آمادگی مطلوبی برای خدمت‌رسانی به زائران و عزاداران دارند و توانسته‌ایم امکانات لازم را برای هیئت‌های مذهبی آماده نماییم.

وی ادامه داد: هیئت‌های مذهبی برای تامین اقلام مورد نیاز خود می‌توانند به اتحادیه‌های صنفی یا مجمع امور صنفی توزیعی و خدماتی مشهد مراجعه نمایند.
رئیس مجمع امور صنفی، توزیعی و خدماتی مشهد تصریح کرد: در آذرماه سال جاری حدود 400واحد صنفی توزیعی ازسوی واحد اجرائیات پلمب گردید و حدود یکهزار مورد اخطار به واحدهای متخلف داده شده است.
معماریان گفت: امیدواریم با توجه به اقدامات صورت گرفته ازسوی سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت و مجمع امور صنفی، توزیعی و خدماتی، شاهد هیچ‌گونه افزایش قیمتی برای ایام عزاداری نباشیم.

از کلیه اعضاء اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل مشهد که کارت بازرگانی  ویا نشان تجاری فعال دارند تقاضا میشود مشخصات خود را جهت درج در بانک صنوف  به دفتر اتحادیه اعلام دارند.

 با توجه به برنامه‌ریزی مشترک بین دانشگاه علوم اقتصادی و سازمان امور مالیاتی کشور جهت آموزش و آشنایی عموم جامعه با کلیات قانون مالیات بر ارزش افزوده و وظایف و تکالیف مودیان مالیاتی، مجمع امور صنفی  اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی با محوریت: تعریف مالیات بر ارزش افزوده، ضرورت اجرای مالیات بر ارزش افزوده در نظام مالیاتی، شیوه اجرای مالیات بر ارزش افزوده، حقوق، وظایف و مسئولیت‌های مردم در قبال قانون مالیات بر ارزش افزوده و تاثیر آن بر اقتصاد و قیمت تمام شده اجناس نموده است لذا از کلیه اعضا محتر م متقاضی شرکت در کلاسهای فوق تقاضا می شود جهت ثبت نام به اتحادیه مراجعه نمایند

 

 

علی صفرزاده گفت : در راستای ایجاد تسهیلات برای اصناف با هدف تجهیز واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه فروش ( POS ) ،  استفاده از رایانه  و نرم افزار هایی  با قابلیتهای ویژه امکان پذیر شد .

 

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی صفرزاده اظهار داشت : به منظور تسهیل و تسریع در اجرای ماده 71 قانون نظام صنفی درخصوص تجهیز واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه فروش  ( POS ) با توجه به بررسیها و تحقیقات صورت گرفته و همچنین نظر مثبت ارگانهای ذیربط ، از این به بعد می توان از رایانه نیز با شرط دارا بودن قابلیت نرم افزارهای فروشگاهی با محتوای سرفصل های درآمدی و هزینه ای شامل خرید ، فروش ، هزینه ها و موجودی کالا به عنوان صندوق مکانیزه فروش استفاده کرد .
 وی تصریح کرد : با ایجاد این تسهیلات پیش بینی می گردد اکثر واحدهای صنفی بتوانند در ماههای آتی نسبت به تجهیز واحدهای خود به رایانه و نرم افزار مربوطه اقدام نمایند .

تبلیغ کا لای  واحدهای صنفی توسط متصدی واحد های صنفی در شبکه های ماهواره ای غیر مجاز وممنوع می باشد