کد دعای فرج برای وبلاگ

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

        تصـــــاویر حرم حضرت امام حسین علیه الســــلام زنده و مستقیــم از طریق سـایت
        امام حسین پخش می شود .

برای مشاهده از مرورگر اکسپلورر (Internet Explorer) استفاده کنید .

 

 

 
  

 

 نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز  / دانش‌آموزان عالم را همه دانا کند

 ابتدا قانون آزادی نویسد بر زمین         /  بعد از آن با خون هفتاد و دو تن امضا کند

تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

السلام علیک یااهل بیت النبوه

 قابل توجه کسبه محترم واحدهای صنفی درخیابانهای منتهی به حرم مطهر

با عرض تسلیت ایام سوگواری و شهادت سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) بار دیگر ، با تعطیلی واحدهای صنفی و شرکت  باشکوه درنماز  پرفیض جمعه  در جوار مضجع منور رضوی با گام هایی استوار بربال ملائک سوار و قرین پاداش حق تعالی گردید .

ضمنا نماز ظهر تاسوعا و عاشورا در خیابانهای منتهی به حرم مطهربرگزار می گردد که همچون سالهای گذشته با حضور پرشور شما اصناف عزیز ، باشکوهتر  خواهدبود .

آزمون رده بندی مدیران اجرایی اتحادیه های صنفی مشهد مقدس برگزار شد 


با هدف ارزیابی آشنائی به مباحث قانون نظام صنفی، آزمون رده بندی مدیران اجرایی اتحادیه های صنفی مشهد مقدس برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی ، این آزمون روز دوشنبه 30 آبان سالجاری با حضور 91 نفر از مدیران اجرایی اتحادیه های تحت پوشش مجامع امور صنفی تولیدی و خدمات فنی و توزیعی و خدماتی مشهد مقدس در محل سالن کنفرانس مجامع برگزار شد .
بنابراین گزارش علاوه بر مدیران اجرائی اتحادیه های صنفی مرکز استان، این آزمون در دیگر شهرستانهای استان نیز برگزار شده است .

alt

فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبد ا... الحسین علیه السلام ویاران با وفایش را تسلیت عرض می نماییم.

 نایب رئیس اول شورای اصناف کشور:تجهیز واحدهای صنفی به صندوق‌ مکانیزه فروش اجباری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اصناف کشور جلال‌الدین محمدشکریه با تاکید بر تجهیز فروشگاه‌ها به صندوق مکانیزه، اظهار داشت: طبق قانون نظام صنفی تمام واحدهای صنفی مکلف هستند در راستای شفاف‌سازی عملکرد مالی خود به صندوق‌های مکانیزه مجهز شوند. وی ادامه داد: هر واحد صنفی که نتواند خود را موظف به تجهیز دستگاه‌های مذکور کند ماهانه 150 هزار تومان طبق قانون جریمه می‌شود. شکریه با بیان اینکه شورای اصناف کشور و مجامع امور صنفی تاکنون برای کمک به واحدهای صنفی همکاری و همراهی کرده است، اذعان داشت: در این راستا برگزاری همایش‌های فرهنگی در مقطع زمانی پیش‌بینی شده است. وی، تجهیز تمام واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه را در یک مقطع زمانی میسر ندانست و تصریح کرد: ما تصمیم داریم در مرحله نخست برخی از صنوف در اولویت تجهیز این دستگاه‌ها قرار گیرند. محمد‌شکریه با اشاره به مزایای صندوق‌های مکانیزه فروش فروشگاهی بیان داشت: این صندوق‌ها قادر هستند که صدور فاکتور برای شفاف‌سازی قیمت کالای مشتریان و تنظیم بازار را انجام دهند. وی خاطرنشان کرد: این دستگاه می‌تواند نصب نرم‌افزار مالیاتی که به‌زودی اصلاح قانون مالیات در مجلس شورای اسلامی مطرح می‌شود را ارائه کند که کمک قابل توجهی به عرصه اقتصاد کشور است. نایب رئیس اول شورای اصناف کشور از برگزاری همایش فرهنگ سازی صندوق‌های فروش مکانیزه فروشگاه‌ها در شنبه آینده در رشت خبر داد و یادآور شد: این همایش در راستای ترویج عملکرد و مزایای صندوق‌های مکانیزه فروشگاهی برگزار می‌شود. به گفته وی، در حال حاضر حدود 3 میلیون واحد صنفی فعال در کشور وجود دارد که از این رقم، 100 هزار واحد صنفی در گیلان است