X
تبلیغات
رایتل

کد دعای فرج برای وبلاگ

لزوم هوشیاری مسئولان ذی ربط برای جلوگیری افزایش غیر قانونی قیمت ها / ستاد خبری 124 پیگیر تخلفات قیمتی
 

وزیر صنعت،معدن و تجارت با اشاره به موافقت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با افزایش قیمت محدودی از کالاها گفت: مبادا شرایطی پیش آید که افزایش های غیر قانونی از چشمانتان دور بماند .
مهدی غضنفری در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت تصریح کرد: از تمام همکارانم در سراسر کشور می خواهم یکبار دیگر مانند هدفمندی یارانه ها به طور فعال به بازار بیایند و قیمتها را کنترل و تنظیم کنند که مبادا اجحافی در حق مردم صورت پذیرد.
وی خاطر نشان کرد: تجربه نشان داده بخشهای بازرسی بازار که به کمک اصناف، قیمتها را کنترل می کنند هرگاه فعالانه و مجدانه کوشیدند به راحتی از بروز تخلف جلوگیری کردند و برخی افزایش های غیر قانونی قیمت ها را به حالت قبل برگرداندند لذا در سطح وزارتخانه به سازمانهای استانی هم تاکید کردم با توجه به موافقت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سطح محدودی با افزایش قیمت برخی کالاها، مبادا شرایطی پیش آید که افزایش های غیر قانونی از چشمانتان دور بماند.
وزیر صنعت،معدن و تجارت تاکید کرد: از مردم عزیز می خواهم که هر گونه تخلف قیمتی، کیفی و کمی را به واحد بازرسی این وزارتخانه با شماره تلفن 124 گزارش دهند و از همکارانم در سراسر کشور می خواهم به صورت قاطع شکایات مردمی را پیگیری کنند.
وی مجددا از مردم درخواست کرد در صورتی که ستاد خبری 124 در بررسی شکایت آنان بی تفاوت و بی توجه بود مراتب را به اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت صنعت،معدن و تجارت با شماره تلفن 09610 اطلاع دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
منبع : http://dolat.ir/Nsite/FullStory/?Id=207060