X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کد دعای فرج برای وبلاگ

خبرگزاری فارس: رئیس شورای اصناف گفت: در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها وظیفه سنگینی به‎عهده اصناف گذاشته شده و با همت این جامعه تاکنون هیچ مشکلی در این زمینه نداشتیم.


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، قاسم نوده‌فراهانی در همایش بزرگ اصناف کرمان در خانه شهر اظهار داشت: گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی هرساله باشکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود، زیرا انقلاب اسلامی به راحتی به دست نیامد و خون‌های زیادی در این راه ریخته شد.
وی بیان داشت: اصناف از سال 42 که زمینه‌های انقلاب فراهم شد، در کنار مراجع تقلید به امید اینکه روزی 22 بهمن به نتیجه برسد، حضور داشتند.
نوده‌فراهانی با بیان اینکه اصناف در پیروزی انقلاب نقش بسیار مهمی ایفا کردند، افزود: اصناف برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی از خود به‎جا گذاشتند.
وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه کشور بسیج شدند تا در دفاع مقدس پشتیبان رزمندگان اسلام باشند.
نوده‌فراهانی گفت: اصناف بدون داشتن کوچک‌ترین توقع هشت سال دفاع مقدس را با جانفشانی پشتیبانی کردند.
وی با بیان اینکه جامعه صنفی کشور همیشه یار و یاور مراجع تقلید و رهبری جامعه اسلامی بوده است، بیان داشت: این جمع ثابت کردند که همیشه برای خدمتگزاری به جامعه آماده هستند.
رئیس شورای اصناف اظهار داشت: در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها وظیفه سنگینی به عهده اصناف کشور گذاشته شده و با همت این جامعه تاکنون هیچ مشکلی در این زمینه نداشتیم.
نوده‌فراهانی با بیان اینکه با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها هرکس به اندازه مصرف خود می‌پردازد، افزود: از این به بعد با همت و تلاش اصناف و مردم، دیگر موارد طرح تحول اقتصادی را پیش می‌بریم.
وی تصریح کرد: اگر این طرح به نحو مطلوب اجرایی شود، کشوری باشکوه در زمینه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خواهیم داشت.