X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

کد دعای فرج برای وبلاگ

رییس مجمع امور صنفی توزیعی و خدماتی مشهد از پوشش بیمه‌ای تمام واحدهای صنفی تحت پوشش این مجمع در سیزدهم آذرماه همزمان با روز بیمه خبر داد.   

                                                  

معماریان ادامه داد: عدم گسترش و ضعف استفاده واحدهای صنفی از خدمات  بیمه برای جبران خسارت‌های مالی و جانی یکی از مشکلات اصناف است که با توجه به درایت و تدبیر مسوولان سازمان بازرگانی استان خراسان رضوی برطرف گردید.

 

رییس مجمع امور صنفی توزیعی و خدماتی مشهد تصریح کرد: این بیمه‌ها شامل آتش‌سوزی، سرقت، مسولیت مدنی در قبال همسایگان و بیمه عمر و حادثه است که تمام واحدهای صنفی تحت پوشش این مجمع با همکاری اتحادیه های صنفی از آن بهره مند خواهند گردید.

همچنین خلیل‌زاده، مدیریت منطقه 2 کشوری بیمه پاسارگاد اظهار داشت: بیمه و به خصوص بیمه واحدهای صنفی دارای اهمیت بسیار زیادی در راستای خدمت‌رسانی به مردم است و خوشحالیم که توانسته‌ایم این مسوولیت را به خوبی انجام دهیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم با گسترش فرهنگ بیمه در سطح جامعه شاهد استفاده حداکثری مردم از خدمات بیمه باشیم.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه ما شاهد خسارت‌های زیادی به واحدهای صنفی تحت پوشش خود به دلیل آتش‌سوزی، سرقت و غیره بوده‌ایم، این قرارداد بیمه منعقد شده است.

به گزارش روابط عمومی مجمع امور صنفی توزیعی و خدماتی مشهد، جعفر معماریان گفت: با توجه به مصوبه کمیسیون نظارت سازمان بازرگانی، قراردادی برای بیمه واحدهای تحت پوشش خود با بیمه پاسارگاد منعقد کرده‌ایم.