X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

کد دعای فرج برای وبلاگ


http://ebondragonart.com/images/alphabet/X.jpg


جدیدا فرقه ای به نام کابالا در ایران به صورت زیرزمینی تشکیل شده که مشغول جذب اعضا برای خود هستند. کابالا نامی است که به تصوف یهودی اطلاق می شود و تلفظ اروپایی لغت عربی کبّاله است (در ایران با اسم قباله نیز آن را می شناسیم ) و به معنی کهن و قدیمی است.


از نظر یهودیان کابالا کتابیست رمز گونه که از سوی خداوند به پیامبران آدم، نوح، ابراهیم و عیسی نازل شده و حاوی دانش پنهانی قوم بنی اسرائیل است. آنها اعتقاد دارند که کابالا نظامی است که در بت پرستی ریشه داشته و قبل از تورات نیز موجود بوده و بعد از آشکار شدن تورات در یهودیت گسترش یافته است.


بیشتر یهودیان ارتودوکس به آئین کابالیسم اعتقاد دارند. بر اساس اعتقاد هواداران و معتقدین به این آئین، کابالا فهمیدن و درک رموز مخفی این آئین است و باعث می‌شود تا انسان بصورت روحانی‌وار به خدا نزدیکتر شود و بدین ترتیب بشریت، قدرت والایی از رموز مخفی خدا که برای دیگر انسان ها پوشیده است را پی می‌برد.


در آئین یهودیت تنها کسانی می توانند به این دین بپیوندند که دارای پدر و مادری یهودی باشند، بر خلاف مسلمانان و مسیحیان که از هر قوم و نژادی، با هر دینی که باشند می توانند مسلمان یا مسیحی شوند. تعداد یهودیان جهان با گذشت 3000 سال حدود 14 میلیون نفر است که در مقابل تعداد مسلمانان و مسیحیان مقدار ناچیزی است و مایه ی عذاب و یک جور سر افکندگی.


یهودیان با ابداع فرقه کابالا سعی بر جبران این نقص خود دارند و عضو گیری از طریق این فرقه می تواند کمبودها و خلاهای موجود در آئینشان را جبران کند تا از این راه یهودیت را با نامی دیگر در جامعه هایی که در آن ها تسلط ندارند، گسترش دهند.


http://www.insidemacradio.com/wp-content/images/mac_os_x_leopard.jpg

مردم ما از این گونه فریب آگاهی ندارند و اغلب آنها به خاطر نازل بودن قیمت و فراوانی بسیار و شاید هم کمی به خاطر تبدیل شدن آن به مد، این بوگیرها را تهیه کرده و استفاده می کنند.


حال باید بدانیم که آیا مردمی که از روی ناآگاهی و آن که از فکرهای شوم پشت سر این کار هیچگونه اطلاعی ندارند، مقصرند یا دستگاه های مسوول که از توزیع و خرید آن جلوگیری نمی کنند و منشا آن را کشف و ضبط نمی کنند.


صهیونیست ها می دانند که با فرهنگ سازی و هزینه های هنگفت می توانند خلا کمیت خود را جبران کنند و هیچ قداستی برای آن ها مهم نیست