X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

کد دعای فرج برای وبلاگ

                       ملت کارت اصناف  

 

 


 

    ملت کارت اصناف   

 بانک ملت در راستای ارایه خدمات ویژه به مشتریان ارزنده نسبت به صدرو ملت کارت به نام صاحبان پروانه صنفی سراسر کشور اقدام نموده است که بر این اساس صاحبان اصناف می توانند با مراجعه به اتحادیه های مربوطه برای افتتاح حساب و دریافت ملت کارت اصناف اقدام نمایند.

تعریف ملت کارت اصنافاین کارت ار نوع ملت کارت متمرکز (Access card) و مغناطیسی بوده و قابلیت اتصال به حساب قرض الحسنه پس انداز الکترونیک و سایر حسابهای متمرکز را دارا می باشد. لازم به ذکر است کد شناسه صنفی بر روی کارت مزبور درج می گردد.

مشخصات و ویژگی های ملت کارت اصناف
ـ امکان درج شماره صنفی بر روی ملت کارت اصناف.
ـ تغییر شماره پروانه کسب به شماره شناسه صنفی.
ـ عضویت واحدهای صنفی دارای ملت کارت اصناف در نظام جامع توزیع کالاهای تحت حمایت دولت.
ـ پرداخت حق عضویت در اتحادیه ها با استفاده از ملت کارت اصناف.
ـ برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی به صورت الکترونیکی با استفاده از ملت کارت اصناف.

مزایای ملت کارت اصناف
ـ امکان نقل و انتقال وجوه برای عاملین توزیع کالاهای یارانه ای حساس و ضروری.
ـ قابلیت استفاده از کارت مزبور مزبور جهت نقل و انتقال وجوه فی مابین صاحبان پروانه صنفی با اتحادیه، مجامع امور صنفی و شورای اصناف از طریق بانک ملت.
ـ افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز الکترونیک با ویژگی شرکت در قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پس انداز.

محل استفاده از ملت کارت

1) پایانه ها پرداخت الکترونیکی (Pos)
دارنده کارت می تواند با مراجعه به هر یک از پایانه های پرداخت (POS) نصب شده در فروشگاهها و مراکز ارایه خدمات نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

2) پایانه های خودپرداز (ATM)
دارنده کارت می تواند با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک ملت و سایر بانکهای عضو شتاب نسبت به دریافت خدمات ذیل اقدام نماید:
ـ برداشت وجه تا سقف 000ر000ر2 ریال در شبانه روز (درصورت کفایت موجودی).
ـ اخذ صورتحساب و دریافت موجودی کارت.
ـ تغییر رمز .
ـ انتقال وجه.

نکته 1:  توصیه می گردد به منظور سهولت در بخاطر سپاری رمز مخصوص ملت کارت اصناف، در اولین فرصت با مراجعه به یکی از پایانه های خودپرداز، نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایید.

نکته 2 : چنانچه رمز خود را سه بار متوالی اشتباه وارد نمایید کارت شما غیر فعال خواهد شد ، در این صورت بایستی با مراجعه به هر یک از شعب بانک ملت نسبت به تکمیل فرم های مربوطه اقدام تا رمز جدید برای کارت صادر گردد.

3) خرید کالا و یا دریافت خدمات از طریق اینترنت
با دریافت رمز اینترنتی و پارامتر (CVV2)از دستگاه های خودپرداز (ATM) بانک ملت ، دارنده ملت کارت اصناف قادر خواهد بود در محیط اینترنت از خدمات پرداخت اینترنتی استفاده نماید.